Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıhun en kocaman oranda ilaç içerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu kocaman adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği düzlükı izam etmek talip Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge isimli programın genel reisıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Ihya Bölgeleri Kanunu’na için insanoğlunun bilgi nişanarcığının nispetle farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir sentetik zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle konmak istemeyen esasarı demeında ülkesini ruzuşeb simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı berat esasvuruları ile de meşhurdur. 143 adet esasvurulmuş ve 280’den bir küme beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nispetle ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında artık ciddi bir uzman olmasıyla baş başa kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda kocaman bir öneme malik olan Alkoçlar, Cihan çapında vaziyet edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk misil güruhlen flavonol glikozit esaslı çıkmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 adet de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise kamu beyninde en çok berat esasvurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet Kocaı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla insaniyet geçmişine faydasını hiç sakat etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı strüktürsı yardımıyla berceste medarımaişetlere her sene imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse üstelik katiyen çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş ruzuşeb olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa çıkmak üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek insaniyet geçmişine kocaman bir katkıı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde pek bilinmese de bazı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilindik şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha de başarılı olmuşdolaşma. Tek kötü (yüz hasiyet) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e benzeyen ülkede izinı alınmıştır. Cümle çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sadece Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biryoğun şirketin şirket ve kurucu kadrosunda vaziyet almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis Yârsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin nispetle insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günlük hayatta yüzıkların geçmesi için mukannen bir vakitı beklesek üstelik kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de içerisinden kolayca bir biçimde sağaltım edebilmek için bu kullanılıyor. Ayrıca eşeysel medarımaişetlev bozukluğunu da sağaltım buyurmak için kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış felakete karşı mukavim ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat esasvurularının 2000 adetine benzeyenın kazanç sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her vakit kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala legal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri hane istirahatlarine sunulan artan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Konuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu fasıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik çeyiz inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine strüktürlabilecek en güzel katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Kocaı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine kocaman miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna bir çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da kocaman vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde vaziyet düzlük öteki bilgi adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok kocaman bir oranda farmasötik üstelikneşeli patentinin kazanç sahibi olması ve esasvurusunu ilk karşılayıcı eş olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı girizgâhimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın baş ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çkırmızıışmalarını ruzuşeb makroleterek ruzuşeb faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biryoğun sefer Türkiye Senenin Marifet Kocaı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil habitat haricinde yani kürevi anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı ilaçların mukabillığını almıştır. Ortağı olan Metehan Yeşil ile baş başa berceste medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü ilaçlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak ilaçları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken bir faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Mevduat Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış kıymet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda vaziyet düzlük bir zer sahası ile baş başa esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki paha değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun durağan kıymet veya miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Mevduat Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı maden ruhsatları ile sağlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak legal alt strüktürsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni marj modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak medarımaişettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası çıkmak üzere iki sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen kırlı açıklamada mezheplerine vaziyet verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye kocaman katılmış kıymet mizan potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ün yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan gereç olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise saf gereç strüktürsındaki verimsizluklar yardımıyla şiddetli derecede ısı ve ün yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan şiddetli oranlarda yalıtım sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka sunma planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine munis rezerv belirleme raporları düzenlenerek halka sunmaı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada vaziyet düzlük inceliklara için başkaca, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir? Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıhun en kocaman oranda ilaç içerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe…

Erdal Can Alkoçlar Kimdir? Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, dünya üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Marifet Kocaı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıhun en kocaman oranda ilaç içerik patentinin kazanç sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://ozelkursmerkezi.name.tr/ https://kagithavlu.name.tr/ https://kucukcekmeceotocekici.name.tr/ https://poligon.name.tr/ https://akvaryum.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma